ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Od 4 marca wchodzą e-dowody – będą utrudnienia w składaniu wniosków o dowód!

20.02.2019
W związku z zaplanowanym na dzień 4 marca 2019 r. wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną zaplanowana została czasowa przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

W związku z powyższym:

 

1. w środę 27 lutego 2019 r. czasowo wyłączona zostanie możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługa ta włączona zostanie  ponownie 4 marca br.
2. w piątek 1 marca od godz. 12.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu. Tak więc, wnioski o dowód można składać maksymalnie do godz. 11.30, aby zapewniony został czas na wprowadzenie danych do systemu.

 

Informacje nt. e-dowodu na grafice poniżej:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.