ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Delfin Sp. z o.o.

16.05.2024
Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Delfin Spółka z o. o. z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki działającej pod firmą Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Delfin Spółka z o.o. Szczegóły dostępne są w ogłoszeniu i regulaminie konkursu (link poniżej).

Termin składania ofert:

Zgłoszenia będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do dnia  31 maja 2024 r. do godz. 15.00 w siedzibie Urzędu Miasta w Ząbkowicach Śląskich: 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15 lub listownie (decyduje data wpływu do Urzędu). 

 

Miejsce składania ofert:

Pisemne zgłoszenia do konkursu należy złożyć w zaklejonej kopercie z napisem „Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki PWiK Delfin Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śl.”, które należy złożyć lub przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śl.: ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.