ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych dotyczących opracowania projektu - Strategii Sudety 2030

15.06.2018
Gmina Ząbkowice Śląskie, zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii rozwoju społeczno – gospodarczego południowej i zachodniej części województwa dolnośląskiego na lata 2020-2030, obejmującej swoim zasięgiem subregiony Wałbrzyski i Jeleniogórski (NUTS 3), zwanej „Strategia Sudety 2030”.

Przedłożony projekt strategii odpowiada aktualnemu zasięgowi terytorialnemu 13 powiatów: Bolesławiecki, Dzierżoniowski, Jaworski, Jeleniogórski, Kamiennogórski, Kłodzki, Lubański, Lwówecki, Świdnicki, Wałbrzyski, Ząbkowicki, Złotoryjski, Zgorzelecki.

Konsultacje prowadzone będą od dnia 15.06 do dnia 13.07.2018 r. w formie przyjmowania propozycji, uwag i opinii przekazywanych za pośrednictwem formularza elektronicznego znajdującego się pod adresem http://www.survey.ue.wroc.pl/index.php?r=survey/index&sid=718178&lang=pl  lub w sposób tradycyjny - wydrukowane i wypełnione w formie odręcznej formularze Formularz_zgłaszania_uwag_do_projektu_Strategii_SUDETY_2030 można dostarczyć na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, 57 – 200 Ząbkowice Śląskie       

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie konsultacji społecznych jest:

Marta Syposz

podinspektor ds. funduszy zewnętrznych

tel. 748 165 357

e – mail: marta.syposz@zabkowiceslaskie.pl

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.