ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

OGŁOSZENIE O MOŻLIWOŚCI ZGŁASZANIA UWAG DO OFERTY NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO

16.03.2017
Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 ) na realizację zadania publicznego.

W dniu 14 marca 2017 r. do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich wpłynęła oferta złożona przez Stowarzyszenie „Aktywni-Kreatywni” z siedzibą        Braszowice 53,  57-200 Ząbkowice Śląskie  na realizację zadania publicznego pn. „Wyjazd studyjny do Gminy Krośnice”.

Wobec powyższego zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka: Urząd Miejski/Organizacje Pozarządowe/Małe zlecenia), na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego oraz na stronie internetowej www.zabkowiceslaskie.pl

 

Informujemy, że zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku            o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r.  poz. 1817)       w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego na biurze obsługi interesanta, drogą elektroniczną na adres e-mailowy anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl oraz listownie na adres – Urząd Miejski        ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie – w terminie do dnia 23.03.2017 r.

ogoszenie-o-mozliwosci-skaadania-uwag-aktywni-kreatywni.pdf


uproszczona-oferta-realizacji-aktywni-kreatywni.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.