ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogłoszenie o stypendiach szkolnych o charakterze socjalnym na rok szkolny 2016/2017

30.08.2016
Informujemy, że do 15 września 2016 r. w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego przy ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich, można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2016/2017.

Druki wniosków są do pobrania w szkołach podstawowych, publicznych gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych na terenie Gminy Ząbkowice Śląskich, w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego (parter), w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych – (II piętro, pokój nr 28) w Urzędzie Miejskim oraz do pobrania - TUTAJ
Pełna informacja  dotycząca zasad udzielania stypendiów szkolnych o charakterze socjalnym - TUTAJZgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.