ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa części pomieszczeń gospodarczych i muru oporowego przy ul. Proletariatczyków - przetarg na opracowanie dokumentacji

20.06.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej, kosztorysowej i przetargowej dla zadania pn.: „Przebudowa części pomieszczeń gospodarczych i muru oporowego przy ul. Proletariatczyków w Ząbkowicach Śląskich”.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz dokumentacji kosztorysowej i przetargowej rozbiórki i odbudowy muru oporowego oraz przebudowy pomieszczeń gospodarczych przy ul. Proletariatczyków w Ząbkowicach Śląskich.

Oferty należy składać w terminie do 26.06.2014 godzina 10:00, w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich, 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15, BOI parter.

Pełna treść ogłoszenia: http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2008/Z/2012/o4.docx

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.