ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ogólnopolski Konkurs Literacki Wydawnictwa Astrum 2012 „Moje Miasto”

23.03.2012
Jeśli masz talent do pisania - napisz o Ząbkowicach Śląskich! Zachęcamy mieszkańców miasta i gminy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. „Moje miasto” (ludzie, zmiany, zdarzenia) organizowanym przez Wydawnictwo Astrum. Konkurs ten jest szansą dla autorów a zarazem atrakcyjną promocją regionu.

Termin nadsyłania prac: od 01 marca 2012 do 31 grudnia bieżącego roku. Nadsyłać można prace w formie: opowiadania lub powieści. Nagrodą główną jest jednorazowa publikacja zwycięskiej pracy na podstawie umowy autorskiej, podpisanej z Organizatorem, w której autorowi będzie przysługiwać 8% prowizji od rzeczywistej ceny sprzedaży netto książki. Laureat otrzyma także pięć egzemplarzy wydrukowanej książki.

Więcej na stronie wydawnictwa: www.wydawnictwo-astrum.pl

Regulamin: Pobierz regulamin Konkursu Literackiego pt. "MOJE MIASTO"

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.