ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Olimpiada Przedszkolaka za nami

06.06.2018
Na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich już po raz VIII odbyła się Olimpiada Przedszkolaka zorganizowana przez Przedszkole Publiczne nr 1 w Ząbkowicach Śląskich. Dzieci z wszystkim przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w gminie rywalizowały w różnych konkurencjach sportowych, w których liczyła się nie tylko sprawność poszczególnych zawodników, ale także współpraca drużynowa. Rywalizacja była niezwykle zacięta, ale przebiegała w atmosferze wspaniałej zabawy. Ostatecznie wszystkie przedszkola zajęły ex-quo pierwsze miejsca. Gratulujemy!

Podczas Olimpiady gościnnie zaprezentowały się także uczennice Szkoły Gimnastyki Artystycznej GRACJA pani Kamili Grędkiewicz oraz uczennice Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.