ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Orzeł Ząbkowice Śląskie najlepszy w turnieju podokręgu piłki nożnej Kłodzko

15.05.2018
Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich w miniony piątek odbył się ostatni już turniej organizowany przez Podokręg Piłki Nożnej Kłodzko. Podopieczni trenera Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie – Łukasza Lisieckiego po raz czwarty z rzędu zwyciężyli i skończyli cały turniej z kompletem zwycięstw. Był to czwarty zwycięski turniej z rzędu, dzięki któremu młodzi adepci futbolu dostali się do finałowych rozgrywek.

''Z turnieju na turniej moi zawodnicy grali zdecydowanie lepiej, co pokazali w ostatnich zawodach grając naprawdę ładne spotkania. Cel na całe rozgrywki był taki, aby sprawdzić jak największą ilość zawodników z grupy zaawansowanej na różnych pozycjach, oraz dać szansę na pokazanie się tym zawodnikom, którzy wchodzą dopiero do drużyny lub grają mniej.''- powiedział  trener, Łukasz Lisiecki.

Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 ATS Wojbórz

Bramki:Bartosz Nocoń x2, Mateusz Nocoń, Kacper Piasecki

Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-0 Unia Bardo

Bramki: Krzysztof Młyńczak, Alan Madej, Michał Kluba, Patryk Tomaszewski, Bartosz Nocoń, Mateusz Nocoń

Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 Orzeł Mąkolno

Bramki: Patryk Tomaszewski x2, Bartosz Nocoń x2, Aleksander Ptasiński

SKŁAD Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie: Aleksander Ptasiński, Patryk Tomaszewski, Krzysztof Młyńczak, Wojciech Leśniak, Antoni Gnusowski, Mateusz Wójcik, Michał Kluba, Bartosz Nocoń, Mateusz Nocoń, Kacper Piasecki, Marek Nowakowski, Filip Kwartnik, Alan Madej, Zuzanna Cisak. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.