ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ostatnie stosy drewna gminnego na sprzedaż! Termin składania ofert do dnia 28 listopada 2022 r.

22.11.2022
Burmistrz Ząbkowic Śląskich ogłasza, że przeznacza do sprzedaży drewno pozyskane z wycinki drzew z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie tj.: drewno S4 i S2A, w łącznej ilości około 76,95 m3.

Wartość drewna oszacowana  przez Gminę Ząbkowice Śląskie zawarta jest  w tabeli nr 1 (cena brutto).

Drewno złożone jest w 3 stosach/ pryzmach przy ul. Cukrowniczej. Informujemy, że istnieje możliwość zakupu jednego lub kilku stosów. Każdy ze stosów będzie oddzielnie oceniany. Oferentowi, który zaproponuje najkorzystniejszą cenę za dany stos zostanie sprzedane drewno (dany stos).

Zainteresowani zakupem drewna winni składać oferty na formularzu ofertowym w zamkniętych  nieprzejrzystych kopertach opisanych: "Oferta na zakup drewna – nie otwierać" do dnia 28 listopada 2022 r. do godziny 9:00 na Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. 1-go Maja 15.

Publiczne otwarcie ofert nastąpi w pokoju  nr 31, 28 listopada 2022 r. o godzinie 9:30. Otwarcie ofert jest jawne.

Transport i załadunek drewna  oferent zabezpiecza  we własnym  zakresie. Zakupione drewno należy odebrać w terminie  do 7 dni  od dnia zakupu.

Wszelkie informacje  dotyczące w/w ogłoszenia można uzyskać pod numerem telefonu: (74)-8-165-358 .

 

PRYZMA 1:

PRYZMA 2:

PRYZMA 3:

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.