ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ostatnie wolne miejsca w przedszkolach publicznych

02.07.2018
Przedszkola Publiczne w Gminie Ząbkowice Śląskie na nowy rok szkolny przyjęły już 680 dzieci. Wciąż pozostają jeszcze 82 wolne miejsca:

OP przy Sp nr 1 (Tarnów) – 11 wolnych miejsc

OP przy SP nr 2 – 5 wolnych miejsc

OP przy SP Braszowice – 12 wolnych miejsc

OP w ZPS Stolec – 21 wolnych miejsc

OP przy SP Zwrócona – 8 wolnych miejsc

PP nr 1 – 6 wolnych miejsc

PP nr 5 – 5 wolnych miejsc

PP Szklary-Huta (wraz z oddziałem w Bobolicach) – 14 wolnych miejsc.

 

„Jako samorząd Gminy Ząbkowice Śląskie mamy świadomość, że zapewnienie każdemu dziecku miejsca w przedszkolu lub żłobku jest sprawą najważniejszą dla rodziców. Dlatego w naszej gminie rodzice nie muszą od rana stać w kolejkach, aby zdążyć zapisać swoją pociechę do przedszkola, jak to ma miejsce w wielu samorządach. Pozostały jeszcze wolne miejsca w naszych przedszkolach, więc rodzic, który jeszcze swojego dziecka nie zdążył zapisać, nie ma się o co martwić.” – powiedział burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.