ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ostrzeżenie metorologiczne - intensywne opady deszczu i burze z gradem

30.08.2012
Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział we Wrocławiu ostrzega o wysokim prawdopodobieństwie wystąpienia burz, lokalnie z opadami gradu na terenie województwa dolnośląskiego w dniach 30-31.08.2012 r.

Po południu i w pierwszej połowie nocy przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. Wiatr w porywach od 60 do 70 km/h. W drugiej połowie nocy w zachodniej połowie województwa i jutro w dzień na całym obszarze województwa przewiduje się jednostajne opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, miejscami silnym. Prognozowana wysokość opadów w nocy od 5 do 15 mm, miejscami 30 mm, w Sudetach od 15 do 30 mm, miejscami 50 mm. Przewidywana wysokość opadów w dzień od 10 do 20 mm. miejscami 30 mm.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.