ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pasowanie na przedszkolaka w Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Safari”

18.10.2018
Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Wesołe Safari” w Ząbkowicach Śląskich obchodziły 16 października 2018 r. swój wielki dzień – ślubowanie przedszkolaka.

Dzieci już na wstępie zaprezentowały swoje umiejętności - śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Pomimo lekkiej tremy - w końcu to pierwszy tak ważny, publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością – maluchy spisały się na medal.

Po występie, w obecności widowni -  dumnych rodziców i dziadków, dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie. Wielkimi brawami zostały przyjęte do grona społeczności „Wesołego Safari”. Oficjalny tytuł przedszkolaka nadawał burmistrz Marcin Orzeszek. Rodzice natomiast zadbali o prezenty dla swoich pociech.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.