ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Pewność siebie drogą do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym” – relacja ze szkolenia

26.10.2017
Jak zyskać pewność siebie i zmienić swoje życie? 25 października w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich odbyło się bezpłatne. Warsztaty zorganizowane zostały przy współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadził Janusz Szewczyk – trener biznesu, doświadczony praktyk w dziedzinie obsługi klienta, sprzedaży i rekrutacji. Kompleksowo i wyczerpująco omówione zostały tematy związane ze budowaniem pewności siebie. Uczestnicy w przyjaznej atmosferze uświadamiali sobie swój potencjał dzięki poznaniu swoich mocnych stron, a także uczyli się zarządzać swoimi słabymi stronami. Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem  – na sali znalazło się kilkunastu chętnych słuchaczy.

Już dziś zapraszamy na kolejne szkolenia w listopadzie i grudniu 2017 r. – o szczegółowych terminach i tematach będziemy informować na bieżąco na stronie www.zabkowicesalskie.pl oraz na facebook’owym profilu Firmy Gminy Ząbkowice Śląskie.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.