ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pierwsze Ząbkowickie Bicie Rekordu w łamaniu desek TAMESHIWARI

15.06.2015
Podczas 7 Potwornego Zlotu Motocyklowego odbyło się Pierwsze Ząbkowickie Bicie Rekordu w łamaniu desek TAMESHIWARI. Przedsięwzięcie to odbyło się w ramach projektu „Od aktywności ruchowej do aktywności społecznej”, współfinansowanego w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego w partnerstwie z Gminą Ząbkowice Śląskie przez Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai przy współpracy z KS Orzeł, KS Akademia Piłkarska Orzeł, GSZS, ZTS, KS Barys Sarmat Warriors, Ząbkowicki Klub Karate-Do.

Podczas bicia rekordu deski połamało 97 osób. Po krótkim instruktarzu w technikach łamania desek udzielonym przez Witolda Stolarczyka i Piotra Czelenia, do bicia rekordu przystąpili członkowie ząbkowickich klubów karate oraz wszyscy ochotnicy ze zgromadzonej publiczność – od najmłodszych po najstarszych. Jako pierwszy swoich sił spróbował Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, łamiąc dwie deski jednym uderzeniem. Uczestnicy, w zależności od swoich sił łamali od jednej do nawet czterech desek na raz. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odważyli się wziąć udział w biciu rekordu i zachęcamy do zorganizowania próby jego pobicia!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.