ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pierwszy dzień wiosny dniem odkrywania talentów w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

26.03.2012
Kiedy Marzanna "przeszła na emeryturę"... wymyśliliśmy Dzień Odkrywania Talentów. Nasz wynalazek obchodzi już drugie urodziny i ma się całkiem dobrze. Ponowna organizacja takiego 21 marca w Trójeczce dowiodła, że z wiosną obudziły się do życia wszelkiej maści uzdolnienia drzemiące w duszach naszych uczniów.

Prezentowali się więc plastycy, tancerze, muzycy, sportowcy... Emocje osiągnęły temperaturę wrzenia! Każdy imponował wielkim sercem, odwagą i energią w dzieleniu się swoimi umiejętnościami. W holu szkoły można było podziwiać aranżacje ukazujące co nam w duszy gra i czego potrafimy dokonać dzięki wewnętrznym darom jakie posiadamy. Uczniowie mogli również wziąć udział w warsztatach rozwijających ich indywidualne zainteresowania. Nowe spojrzenie na obchody powitania wiosny sprawdziło się w 100%... radość z tak przeżytych chwil jest najlepszym tego dowodem...

Tekst i zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.