ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pieśń Seniora

20.06.2014
Zespoły muzyczne seniorów z Dolnego Śląska wystąpiły na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

W koncercie wzięły udział zespoły z różnych części Dolnego Śląska, m.in. Siwy Włos, Kord z Piławy, Sulisławiczanki z Sulisławic, Borowianki z Przedborowej, Złocienie, Kwiat Powoju, Sami Swoi z Ząbkowic Śląskich, oraz zespół Echo z Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Puchar dla zwycięzcy konkursu Pieśni Seniora, ufundowany przez Grażynę Kwiecińską decyzją publiczności po raz drugi z rzędu zdobył zespół Kord z Piławy.

Impreza odbyła się w wesołej i radosnej atmosferze, a udział w występach zespołów brała również publiczność, m.in. Burmistrz Marcin Orzeszek oraz dyrektor Ząbkowickiego Ośrodka Kultury Zbigniew Łupak, którzy włączyli się w śpiew zespołu „Sami Swoi” w utworze „Szła babeczka do laseczka”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.