ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piknik rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 1

19.09.2012
Rodzinne pikniki w ogrodzie przedszkolnym to już tradycja – w tym roku festyn odbył się we wtorek 18 września b.r. Organizatorzy – Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola Publicznego nr 1 z Grupą Żłobkową w Ząbkowicach Śląskich – zadbali o masę atrakcji i niezapomnianych wrażeń dla dzieci i rodziców. Miłą wizytę przedszkolakom złożył Burmistrz Marcin Orzeszek.

Festyn odbył się pod hasłem „poznajmy się” – przesłanie kierowane szczególnie do najmłodszych, rozpoczynających w tym roku szkolnym edukację przedszkolną. O dobry nastrój uczestników pikniku dbał Pan Daniel – Rytmik Przedszkolny, który prowadził całą imprezę i potrafił rozruszać skocznymi rytmami nawet największych ponuraków. Nie zabrakło konkurencji sportowych – dzieci rozegrały mecz piłki nożnej: „drużyna dinozaurów” kontra „spidermani”. Uśmiechy na twarzach wywołał taniec małych czirliderek, ubranych w czerwono-białe stroje i wymachujących z entuzjazmem pomponami. Rodzice z dumą podziwiali talenty swoich pociech. Burmistrz Marcin Orzeszek obdarował dzieci cukierkami.

Podczas festynu można było posilić się ciastami upieczonymi przez rodziców, watą cukrową, pop-cornem i kiełbaskami z grilla oraz pysznym swojskim żurkiem. Dużym powodzeniem cieszył się punkt malowania twarzy, do którego kolejka nie miała końca. Podobnie jak stoisko z loterią fantową – każdy zakupiony los krył za sobą  nie tylko miły fant, ale możliwość wylosowania jednej z trzech nagród głównych – rodzinnego obiadu w Restauracji Dolnośląska.

Pogoda i nastroje dopisały wszystkim. Gratulujemy organizatorom tak udanego przedsięwzięcia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.