ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piknik rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 2

13.06.2013
Coroczny rodzinny festyn w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Ząbkowicach Śląskich odbył się w ogrodzie przedszkolnym dnia 12.06.2013. Dzieci z wszystkich grup wiekowych przygotowały wspaniały program artystyczny – rodzice i opiekunowie z radością i wzruszeniem obejrzeli występy swoich pociech.

Na wszystkich piknikowiczów czekało moc atrakcji. Dużym powodzeniem cieszyły się żywe zwierzęta, które dzieci mogły pogłaskać i nakarmić. Długie kolejki ustawiały się także do dmuchanej zjeżdżalni oraz tradycyjnej już loterii fantowej. Nie zabrakło stoisk z pysznymi domowymi potrawami oraz innymi smakołykami. Każdego rodzica czekała też miła niespodzianka – przedszkolaki obdarowały swoich opiekunów pięknymi, czerwonymi różami.

Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.