ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 1

14.06.2013
Słońce, wesołe piosenki i uśmiechy na twarzach przedszkolaków i ich rodziców – w takiej aurze 13 czerwca 2013 r. odbył się piknik rodzinny w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Ząbkowicach Śląskich. Wzorem lat ubiegłych, festyn odbył się w ogrodzie przedszkolnym.

Oficjalnie przybyłych rodziców i dzieci powitała Pani Beata Mrozek Dyrektor Przedszkola. Przedszkolaki z różnych grup wiekowych przygotowały program artystyczny – piosenki , pokazy taneczne i  występy solo ujęły wszystkich obecnych.

Po występach nadszedł czas na podziękowania – dyrekcja przedszkola wręczyła podziękowania rodzicom, którzy przez cały rok angażowali się społecznie w życie przedszkola.

Tradycyjnie podczas festynu można było zjeść pyszne domowe ciasto, wziąć udział w loterii fantowej czy skorzystać z usług stoiska animacyjnego i pomalować twarz. Zabawa taneczna trwała do późnych godzin popołudniowych - z pewnością najmłodsi uczestnicy pikniku będą miło wspominać ten wyjątkowy dzień.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.