ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej Nr 1

04.06.2012
W sobotnie popołudnie w ogrodzie przyszkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich odbył się przygotowany przez pracowników szkoły oraz uczniów piknik rodzinny. W tym roku przeprowadzony został on pod hasłem: „DZIEŃ DZIECKA – DNIEM PROMOCJI ZDROWIA”.

Wszystkich przybyłych na festyn czekała moc atrakcji i dobrej zabawy. W programie znalazły się m.in.: występy artystyczne uczniów, zawody sportowe, malowanie twarzy, pokazy motocyklistów, policji, straży pożarnej oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Szczególnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży w tym dniu cieszyły się darmowe skoki na bungee oraz dmuchana skocznia. Na wszystkich przybyłych czekał również bogato zaopatrzony  bufet. Na zakończenie pikniku na wszystkie dzieci oraz ich rodziców czekała zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.