ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piotr Miernik nowym prezesem PWiK Delfin

01.01.2019
Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Delfin z dniem 1 stycznia 2019r. powołała na stanowisko prezesa zarządu Piotra Miernika.

Piotr Miernik urodził się 11 lipca 1977 r. w Ząbkowicach Śląskich. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego. Swoją pracę zawodową zaczął od odbycia stażu w Wydziale Infrastruktury  Technicznej w  Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

Pracował także w PZU S.A. O/ Kłodzko oraz w PPUiH "Teja" w Ząbkowicach Śląskich równolegle realizując się jako asystent projektanta i kierownika budowy w pracowni projektowej HPU w Budownictwie "MIERNIK" w Ząbkowicach Śl.

Od czerwca 2009 r. prowadził własną działalność gospodarczą: Pracownia Inżynierska "Pi" w Ząbkowicach Śl. w zakresie projektowania architektoniczno-konstrukcyjnego oraz kierowania i nadzorowania nad pracami budowlanymi.

Od 4 stycznia 2011 roku do 31 grudnia 2018 roku pełnił funkcję Zastępcy Burmistrza Pierwszego w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.