ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Piotr Szymański prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji DELFIN

01.08.2016
Rada Nadzorcza spółki PWiK Delfin z dniem 1 sierpnia 2016r. powołała prezesa zarządu spółki - Piotra Szymańskiego.

Piotr Szymański (ur.16 maja 1979r. w Ząbkowicach Śląskich) jest absolwentem Technikum Budowlanego w Ząbkowicach Śląskich i Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. Ukończył studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej, Wydział Inżynierii Środowiska, Certyfikacja i Audyt Energetyczny Budynków w 2010r.  oraz Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego, Gospodarka nieruchomościami. Zarządzanie i utrzymanie w 2011r. – uzyskał licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami nadaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Wodnej.

W latach 2004-2007 pracował w PZU S.A. jako likwidator szkód majątkowych. Od 2008 pełni funkcję prezesa zarządu ząbkowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o.. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.