ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Plan zagospodarowania przestrzennego dla miasta Ząbkowice Śląskie uchwalony

07.09.2012
W dniu dzisiejszym odbyła się XXXIV Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich, podczas której Rada Miejska uchwaliła miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla miasta Ząbkowice Śląskie.

Każda decyzja podejmowana przez Radę Miejską, Burmistrza, czy poszczególnych urzędników jest ważna, ale są takie dokumenty i takie decyzje, które mają strategiczne znaczenie i są bardzo ważne z punktu funkcjonowania Gminy, a co za tym idzie naszych mieszkańców, przedsiębiorców, czy przyszłych inwestorów lub osób, które będą chciały w przyszłości u nas zamieszkać.

Przedłożony dzisiaj przeze mnie projekt uchwały  Rady Miejskiej w sprawie miejscowego Planu zagospodarowania przestrzennego dla miasta Ząbkowice Śląskie jest właśnie takim dokumentem. Po rozpoczęciu pełnienia funkcji burmistrza na jednej z pierwszych narad poleciłem Piotrowi Miernikowi – zastępcy burmistrza oraz pracownikom, aby ten ciągnący się temat od 2006 roku jak najszybciej zakończyć. Dlatego ogromnie się cieszę, że właśnie dzisiaj Wysoka Rada pozytywnie rozpatrzyła ten ważny dokument, którego oczekiwali od nas nasi mieszkańcy i przedsiębiorcy – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.