ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pobiegli Tropem Wilczym

27.02.2017
Ząbkowice Śląskie kolejny raz uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W Parku Miejskim im. Sybiraków blisko 200 biegaczy przebiegło malowniczą trasą na dwóch dystansach: 1964 metrów oraz 5 km. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Pięciokilometrową trasę najszybciej pokonał bardzianin Robert Sadzik, który osiągnął czas 18 min i 14 sek. 17 sekund, drugie miejsce zajął Przemysław Gałuszka z Kalinowic Górnych  a na trzecim stopniu podium stanął Paweł Kulikowski z Kłodzka.

Wśród kobiet najszybsza była Karolina Biel z Ząbkowic Śląskich, która osiągnęła czas 21 min i 30 sek. Drugie miejsce zajęła Ewa Błauciak z Tarnowa, a trzecią lokatę wywalczyła Agnieszka Domagała z Ząbkowic Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.