ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Podsumowanie XXIV Finału WOŚP w Ząbkowicach Śląskich

18.03.2016
Ząbkowicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizował w Ząbkowickim Ośrodku Kultury podsumowanie tegorocznego finału WOŚP. Podczas spotkania zaprezentowano ile pieniędzy i w jaki sposób zostało zebranych, a wolontariuszom wręczono specjalne podziękowania. „Te zebrane pieniądze, to nie tylko sama kwota – chociaż w tym roku rekordowa. To konkretna pomoc dla dzieci i seniorów. Za to Wam wszystkim dziękuję” – mówił burmistrz Marcin Orzeszek.

Organizatorzy pokazali film, jaki nagrany został w ząbkowickim szpitalu, pokazujący, ile sprzętu trafiło do naszego szpitala w ciągu ostatnich lat. Sprzętu, który pomaga ratować zdrowie i życie dzieci oraz pomaga zapewnić godną opiekę medyczną seniorów. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.