ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Podziękowania dla rodziców od dyrekcji i pracowników Przedszkola Publicznego nr 4

12.09.2012
Pragniemy gorąco podziękować wszystkim tym wspaniałym Rodzicom naszych przedszkolaków, którzy aktywnie włączają się w życie Przedszkola, dzięki czemu nowy rok przedszkolny 2012/2013 możemy witać w świeżo pomalowanych i odnowionych salach.

Dziękujemy również za każde dobre słowo, codzienny uśmiech, wkład finansowy oraz za to ,że poświęcacie nam swój cenny czas. To dzięki Waszej współpracy Kochani Rodzice nasze Przedszkole jest drugim domem Waszych dzieci .

Dyrekcja i pracownicy
Przedszkola Publicznego nr 4
w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.