ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pomóż zorganizować wystawę o historii osadnictwa w Ząbkowicach Śląskich

31.07.2012
Szanowni mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie, rozpoczęliśmy przygotowania do stworzenia wystawy o osadnictwie na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie, która odbędzie się w Izbie Pamiątek Regionalnych im. J. Glabiszewskiego w Ząbkowicach Śląskich. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do podzielenia się wiedzą, czy też zgromadzonymi przez lata zbiorami pamiątek. Pomysłodawcą i inicjatorem wystawy jest Pan Michał Rudnicki.

Chcemy, aby bogato udokumentowana wystawa - fotografiami, materiałami archiwalnym i wydawnictwami, ukazująca proces zmian jaki zachodził we wszystkich dziedzinach życia i kultury mieszkańców Ząbkowic Śląskich przez dziesiątki lat:  - wprowadziła ogladajacych wystawę, w obraz żywej historii tego niezwykłego miejsca.

Do realizacji pomysłu potrzebujemy pomocy naszych mieszkańców! Dlatego też zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy posiadają stare fotografie, materiały archwalne, wycinki gazet, kroniki, pamietniki itp. dotyczace Ząbkowic Śląskich - o ich udostepnienie.

Informacji w tym zakresie udzielają pracownicy Izby Pamiątek Regionalnych:

Piotr Ankowski -  74 8 152 043
Aneta Witczak  - 74 8 152 043

oraz Wydziału Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego - Paweł Onyśków - 74 8 162 322

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.