ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ponad 150 młodych siatkarek w Hali Słonecznej

08.11.2017
Dolnośląski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt za nami. W sobotę 4 listopada 2017 r. ponad 150 młodych zawodniczek z 9 ośrodków siatkówki Dolnego Śląska rywalizowało na Hali Słonecznej, w kolejnym turnieju mini siatkówki. Turniej rozgrywany jednocześnie na sześciu boiskach skupił wielu kibiców i sympatyków tej dyscypliny sportu.

Dziewczynki rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: „dwójki” – klasy 4 SP, „trójki” – klasy 5SP i „czwórki” – klasy 6 SP. Głównym organizatorem turnieju była Fundacja Kraina Siatkówki działająca przy drużynie IMPEL Wrocław, a regionalnym Ząbkowickie Towarzystwo Sportowe oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich.

Cały turniej trwał kilka godzin, a najlepsze drużyny miały do rozegrania kilkanaście spotkań. W tym dniu jednak nie tylko zwycięstwa się liczyły, a przede wszystkim sportowa rywalizacja i zbieranie doświadczenia przez młode zawodniczki. W Galerii FOTORELACJA z sobotnich zawodów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.