ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ponad 26 000 zł na założenie i funkcjonowanie własnej firmy!

04.10.2016
Forum Aktywności Lokalnej wraz z Fundacją Razem, Powiatowym Urzędem Pracy w Kłodzku, Powiatowym Urzędem Pracy w Wałbrzych, Powiatowym Urzędem Pracy w Ząbkowicach Śląskich oraz Stowarzyszeniem Excalibur zapraszają do udziału w projekcie pn.: „Własny biznes nie jest dla wybranych”, w ramach którego oferujemy:
  1. szkolenia przygotowujące do założenia własnej działalności gospodarczej – 152 godz.,
  2. doradztwo z zakresu pisania biznesplanu,
  3. bezzwrotną dotację w wysokości do 20 000 zł,
  4. wsparcie pomostowe finansowe w okresie pierwszych 12 miesięcy funkcjonowania działalności,
  5. wsparcie pomostowe doradcze świadczone wg potrzeb w okresie pierwszych 12 miesięcy funkcjonowania działalności.

Zatem, jeśli jesteś:

- osobą bezrobotną lub bierną zawodowo od 30 roku życia, znajdującą się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, tj.: osobą starszą po 50 roku życia, kobietą, osobą niepełnosprawną, osobą długotrwale bezrobotną czy też osobą o niskich kwalifikacjach,

- zamieszkujesz na terenie powiatów: wałbrzyskiego ziemskiego, dzierżoniowskiego, kłodzkiego, ząbkowickiego, kamiennogórskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego ziemskiego, złotoryjskiego, lwóweckiego, lubańskiego,

- oraz 12 miesięcy wstecz nie prowadziłeś,-łaś działalności gospodarczej

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT MOŻLIWOŚCI JAKIE DAJE NASZ PROJEKT!

Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod nr telefonu: 74 81 66 717 - Powiatowego Urzędu Pracy w Ząbkowicach Śląskich, ul. Powstańców Warszawy 7, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.