ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ponad 69 tysięcy złotych zebranych przez ząbkowicki WOŚP!

17.01.2017
Ząbkowice Śląskie kolejny raz okazały wielkie serce, a Ząbkowicki Sztab WOŚP może pochwalić się kolejnym rekordem – w tym roku zebrano ponad 69 393,85 złotych! Na tę kwotę składają się pieniądze zebrane do puszek, ze sprzedaży koszulek oraz z aukcji internetowych.

Cała impreza rozpoczęła się już w sobotę, pokazami sportowymi : na hali słonecznej wystąpili m.in. Błażej Sobala z pokazeł szkoły Siły – Ząbkowickiego Centrum Ketllebel, Akademia Sztuk Walki WATAHA z pokazem karate i kickboskingu, Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin oraz Bartosz Gawdanowicz z Fitmanią. W niedzielę odbył się również bieg Policz się z Cukrzycą, w którym – pomimo mroźnej aury – wzięło udział kilkudziesięciu biegaczy. Podczas Finału odbyło się także wiele ciekawych pokazów, m.in. szkoły psów CHUCK, szkoły tańca Hanny Zielińskiej, zespołu tanecznego Franeczki czy regimentu srebrnogórskiego. Na scenie wystąpili również: Szkoła Muzyczna CASIO, Backstage Acoustic oraz zespół AKURAT. 

Finał tradycyjnie zakończyło Światełko do Nieba, wzbogacone hukiem armaty, z której strzelali żołnierze regimentu srebrnogórskiego.

 

Gratulujemy Ząbkowickiemu Sztabowi pobicia kolejnego rekordu i dziękujemy Mieszkańcom, że po raz kolejny okazali wielkie serce potrzebującym! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.