ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Potworny Zlot Motocyklowy po raz 7

15.06.2015
Ryk motocyklowych silników, dobra muzyka i wspaniała zabawa dla wszystkich – tak w skrócie można podsumować 7 Potworny Zlot Motocyklowy, jaki odbył się w miniony weekend w Ząbkowicach Śląskich. Organizujące imprezę Stowarzyszenie Motofrankenstein zadbało o atrakcje dla wszystkich. Pierwszy dzień to zjazd motocyklistów na zlotowisko i koncerty. Pomimo wyjątkowo niesprzyjającej pogody na plantach pojawiło się blisko 400 maszyn. Sobota, już w bardziej sprzyjającej atmosferze rozpoczęła się od tradycyjnej Wampiriady – Ząbkowiczanie znów pokazali, że nie jest im obojętny los innych ludzi oddając ponad 14l krwi. Główną atrakcją całego zlotu była Parada Motocyklowa ulicami miasta, w której wzięło udział niemal 500 motocykli, różnego rodzaju i wielkości. Sobotę zakończyły koncerty na plantach zamkowych zespołów Frankenstein Children, Manson Band, Ace Cover Band i Obstawy Prezydenta.

Niedziela podczas każdego zlotu jest poświęcona w całości dzieciom – najmłodsi mogli przejechać się motocyklami, obejrzeć z bliska sprzęt ochotniczej straży pożarnej, straży granicznej, nauczyć się udzielać pierwszej pomocy, a także strzelać pod okiem żołnierzy z 22 Batalionu Piechoty Górskiej z Kłodzka. Na wszystkich czekała także żołnierska grochówka. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie do Ząbkowic Śląskich na 7 Potworny Zlot Motocyklowy i zapraszamy wszystkich ponownie za rok! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.