ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Powiatowy Rajd Rowerowy rusza 16 czerwca

07.06.2018
XIX Powiatowy Rajd Rowerowy ponownie zawita do gminy Ząbkowice Śląskie. W sobotę 16 czerwca cykliści spotkają się w Tarnowie, by z boiska miejscowej Tarnovii o godzinie 10:00 wyruszyć w ciekawą trasę leśnymi duktami Masywu Brzeźnicy i po 10 km dotrzeć na miejsce startu. Tam tradycyjnie ulokowane będzie miasteczko rowerowe z mnóstwem atrakcji dla uczestników rajdu.

„Tegoroczny Powiatowy Rajd Rowerowy odbędzie się w gminie Ząbkowice Śląskie – serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców oraz gości na wspólną zabawę. Na każdego czekać będzie ciepły posiłek oraz wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i blok sportowy. Widzimy się 16 czerwca w Tarnowie!” – zachęca do udziału w rajdzie Marcin Orzeszek burmistrz Ząbkowic Śląskich.

„Mamy dla pierwszych 600-uczestników koszulki oddychające BIKE-owa Ziemia Ząbkowicka, które w tym roku zostaną dodatkowo opatrzone logiem „Niepodległa”. Świętujemy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości i chcemy, by ten fakt stał się istotnym elementem naszej imprezy rekreacyjno-sportowej” – zachęca do udziału Starosta Ząbkowicki Roman Fester.

Powiatowy Rajd Rowerowy składał się będzie z dwóch części. Pierwsza to rekreacyjny przejazd wytyczoną trasą, a druga to konkurencje sprawnościowe w miasteczku rowerowym. Każdy z uczestników otrzyma zupełnie bezpłatnie wspominaną koszulkę techniczną, opaskę odblaskową oraz indywidualny nr startowy. Na sympatyków rowerowych wypraw czekają również konkurencje sprawnościowe i wybory Miss Rajdu.

Biuro rajdu będzie czynne w sobotę, 16 czerwca 2018 r. od godz. 8:00 do 9:30. Zapisy uczestników wyłącznie w biurze. Szczegółowe informacje w regulaminie i na plakacie. Zapraszamy! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.