ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Powieści z kryminalnym pazurem. Zaproszenie na spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką

23.10.2013
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej w Ząbkowicach Śląskich zaprasza na spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką. Spotkanie odbędzie się 20 listopada 2013 roku o godz. 17:00 w Ratuszu.

Olga Rudnicka (ur. 1988) absolwentka Pedagogiki w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu, autorka powieści kryminalnych: „Martwe Jezioro”, „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze 13”, „Zacisze 13. Powrót”, „Lilith”, „Natalii 5”,  „Cichy wielbiciel”, „Drugi przekręt Natalii”. Jak sama przyznaje, w pracy literackiej wykorzystuje zasłyszaną i zaobserwowaną wiedzę o codziennym życiu.

Pracuje jako asystentka osób niepełnosprawnych w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie. Kocha jazdę konną i rytmy latynoamerykańskie, zwłaszcza salsę. Namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritsen i Jeffery'ego Deavera.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.