ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

01.09.2015
Dziś w szkołach Gminy Ząbkowice Śląskie odbyły się uroczyste apele z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2015/2016. Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, który uczestniczył w apelu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stolcu powitał uczniów, nauczycieli i rodziców, życząc wszystkim spokojnego i udanego roku szkolnego. Zwrócił się również do rodziców, aby pamiętali, „że współczesna szkoła bez nich nie istnieje” oraz nauczycieli, żeby w dniu zakończenia roku szkolnego mieli poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

Wszystkim uczniom, kadrze pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom szkół życzymy spokojnego i udanego roku szkolnego 2015/2016! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.