ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pożyczki dla małych i średnich przedsiębiorstw

29.02.2012
Informujemy, iż Dolnośląski Regionalny Fundusz Pożyczkowy z siedzibą przy ulicy Kłodzkiej 27 w Nowej Rudzie udziela pożyczek dla małych i średnich przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej, Budżetu Państwa i Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Fundusz zarządzany jest przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Nowej Rudzie.
Pożyczkę i decyzję kredytową można uzyskać przez Internet rejestrując się na stronie http://www.dolny-slask.pl/
Prowadzona przez AGROREG S.A. Dolnośląska Platforma Usługi Finansowej oferuje następujące produkty:
- pożyczka na cele inwestycyjne w ramach  Dolnośląskiego Funduszu Powierniczego (Inicjatywa JEREMIE) (oprocentowanie minimalne w skali roku już od 2 %, na maksymalny okres spłaty pożyczki do 5 lat)
- pożyczka na środki obrotowe w ramach  Dolnośląskiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego  (oprocentowanie minimalne w skali roku już od 5,26%, na maksymalny okres spłaty pożyczki do 4 lat). Maksymalna kwota pożyczki nie może przekroczyć równowartości 200.000,00 PLN. Biuro Dolnośląskiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego mieści się na V piętrze budynku Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Nowej Rudzie Słupcu przy ul. Kłodzkiej 27.
Obsługa pożyczek:
e-mail: pozyczki@dolny-slask.pl
tel. (0-74) 872 53 25, tel. (0-74) 872 70 43, tel. (0-74) 872 97 46,
fax. (0-74) 872 50 25

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.