ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pożyczki dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą – oprocentowanie od 0,5 % !

29.07.2015
Informujemy że Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. w ramach projektu Fundusz Pożyczkowy EFS oferuje pożyczki dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Pożyczki udzielane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wsparcie to zapewnia zwiększony dostęp do finansowania zewnętrznego osób rozpoczynających działalność gospodarczą, celem pobudzenia innowacyjności regionu i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstw sektora MSP.

Pożyczki udzielane są ze środków Funduszu Pożyczkowego EFS:

Kwota pożyczki: do 50,000 zł

Okres finansowania: do 60 miesięcy (5 lat)

Oprocentowanie preferencyjne: od 0,5,%

Karencja w spłacie: 12 miesięcy

Inicjatywa w ramach Funduszu Pożyczkowego EFS skierowana jest do osób fizycznych zamieszkałych na terenie Dolnego Śląska w szczególności dla tych którzy:

- rozpoczynają działalność gospodarczą

- nie posiadają historii kredytowej

Pożyczka z projektu „Fundusz Pożyczkowy EFS” może być przeznaczona na dowolny, jednoznacznie określony cel gospodarczy min.:

- na cele inwestycyjne

- na cele obrotowe

Gdzie się zgłosić po wsparcie? - http://dawg.pl/index/news/id/357

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.