ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pozyskaj środki na założenie lub rozwój działalności gospodarczej - ulotka informacyjna

17.10.2016
Jesteś mieszkańcem Gminy Ząbkowice Śląskie, masz ciekawy pomysł – chcesz założyć lub rozwinąć działalność gospodarczą? Zrealizuj swój plan w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju! Nabory wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 już w listopadzie 2016 - zapraszamy do zapoznania się z ulotką informacyjną Stowarzyszenia LGD „Qwsi”.

Stowarzyszenie LGD „Qwsi” przygotowało dla potencjalnych wnioskodawców ulotkę informacyjną będącą skrótem Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez Społeczność (LSR). W ulotce znajdą Państwo informacje o kryteriach wyboru operacji a także informacje o celach ogólnych, szczegółowych i przedsięwzięciach jakie realizuje LSR. Ulotka w wersji papierowej jest już dostępna w biurze LGD "Qwsi" (ul. Stawowa 2a, Ziębice) oraz w Biurze Wsparcia Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich (ul. 1 Maja 15, pokój nr 3). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych po ulotki i zachęcamy do lektury.

Pobierz wersję elektroniczną ulotki

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.