ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Prace Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

22.09.2015
Wkrótce minie rok od ostatnich wyborów samorządowych. Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie wybrali 21 swoich przedstawicieli w Radzie Miejskiej. Radni spośród siebie wybrali Przewodniczącego Rady Miejskiej w osobie Andrzeja Dominika oraz wiceprzewodniczących: Dorotę Sierkę i Wojciecha Maja. Do tej pory radni zgromadzili się na 15 sesjach Rady Miejskiej oraz jednej uroczystej, z okazji 25-lecia samorządności.

W ramach Rady Miejskiej działa 6 komisji: Rewizyjna, Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy, Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami, Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego, Rozwoju Gospodarczego i Budżetu. Komisje do tej pory odbyły 44 posiedzenia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.