ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Prelekcja - DLACZEGO WARTO SIĘ SZCZEPIĆ? - zapraszamy Seniorów!

25.06.2021
Pokonanie pandemii COVID-19 i powrót do normalności są możliwe, gdy przerwiemy łańcuch zakażeń. Szczepionka daje nam taką możliwość. Aby efekty były jak najlepsze i jak najszybsze, wszyscy musimy być solidarni.

Drodzy Seniorzy, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, czy pytania na temat szczepień serdecznie zapraszamy na prelekcję, która odbędzie się 2 lipca o godzinie 16:00 w Ząbkowickiej Strefie Kibica, znajdującej się w Parku Miejskim im. Sybiraków – FOSA. Ponadto dowiesz się wielu istotnych informacji na temat nagłych stanów zagrożenia życia i pierwszej pomocy przedmedycznej. Aby pomóc najstarszym mieszkańcom naszej Gminy przy okazji tego wydarzenia będzie działało Mobilne Gminne Biuro Spisowe.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.