ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Projekt Mam talent i chce go rozwijać

29.01.2013
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śl. rozpoczęła realizację projektu „Mam talent i chcę go rozwijać-zajęcia artystyczne”.

Dzięki dofinansowaniu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności , dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w okresie I półrocza 2013r. będą miały okazję rozwijać swoje zdolności biorąc udział w warsztatach plastycznych i „dramowych”. W miłej i rodzinnej atmosferze będą poznawały otaczający je świat, rozwijały wyobraźnię i uczyły się kreatywnego myślenia. Stosując różnorodne techniki plastyczne, używając naturalnych materiałów, rzeźbiąc w plastelinie i glinie będą doświadczać radości tworzenia.

Kontakt z rówieśnikami oraz współdziałanie w grupie pozwoli na wyrażanie siebie-własnych uczuć, myśli i doświadczeń.

Zajęcia te będą również okazją do kontaktu z literaturą, „przyciągną” najmłodszych do biblioteki, co pozwoli na wychowanie nowego pokolenia czytelników.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.