ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Projekt Ząbkowice Śląskie - nowy numer już dostępny!

16.10.2013
Najnowszy, jesienny numer gminnego biuletynu "Projekt Ząbkowice Śląskie" jest już dostępny w wersji elektronicznej. A w nim wiele ciekawych artykułów dotyczących różnych aspektów życia społeczności Gminy Ząbkowice Śląskie: relacja z emocjonującego XV Weekendu z Frankensteinem, informacje o postępie realizacji inwestycji w naszej gminie, co słychać u ząbkowickich przedsiębiorców, seniorów, przedszkolaków, sportowców. Można w nim także znaleźć wiele innych przydatnych informacji. Jednym słowem biuletyn to wszystko to, czym żyje nasza gmina. Zachęcamy do lektury!

 Najnowszy numer oraz archiwalne dostępne są tutaj: link

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.