ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Promocja produktów lokalnych pod Krzywą Wieżą

31.05.2012
"Promocja produktów lokalnych” – pod tym hasłem odbyła się dziś konferencja prasowa na ul. Św. Wojciecha pod Krzywą Wieżą. Była to pierwsza konferencja z udziałem producenta produktu lokalnego.

Gmina Ząbkowice Śląskie w myśl idei wspierania lokalnych przedsiębiorców wraz z „Pasieką Wędrowną Paweł Panek” podjęła się realizacji projektu mającego na celu propagowanie pszczelarstwa, zdrowego odżywiania oraz produktu turystycznego gminy jakim jest krzywa wieża. Burmistrz Marcin Orzeszek w ramach takich przedsięwzięć zachęca wszystkich wytwórców produktów lokalnych działających na terenie gminy, do współpracy na rzecz wspólnej promocji i rozwoju. Połączenie naturalnych wyrobów, rękodzieła, zdrowej żywności z reklamą obiektów turystycznych to doskonała promocja zarówno dla gminy jak i lokalnych producentów.

            „Słodki upominek z Miasta Krzywej Wieży” – to nie tylko, jak głosi każda etykieta, pyszny łakoć, ale przede wszystkim dobrze przyswajalny cenny produkt odżywczy i doskonała promocja naszego regionu. Naturalne miody pitne i nektarowe oraz produkty pszczele wyprodukowane przez „Pasiekę Wędrowną Paweł Panek” według staropolskiej receptury, opatrzone zostały etykietami z wizerunkiem sztandarowego zabytku Ząbkowic Śląskich. Mało kto wie, że miód ma właściwości wzmacniające, antybakteryjne, detoksykacyjne. Zawarte w miodzie związki obniżają ciśnienie i poprawiają krążenie krwi. Obecnie miód wchodzi w skład diety: sportowców, alpinistów, płetwonurków, polecany jest szczególnie dla ludzi wyczerpanych pracą fizyczną czy umysłową.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.