ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa dróg w Kozińcu znamy wykonawcę

04.07.2017

Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Kozieniec droga dojazdowa do gruntów rolnych” za najkorzystniejszą została wybrana oferta złożona przez firmę STRABAG Infrastruktura Południe sp. z o.o., Wysoka, ul. Lipowa 5A, 52-200 Wrocław. Zadanie obejmuje przebudowę dróg położonych na działce nr 133 raz części działek nr 126 i 127 o łącznej długości około 550 mb w miejscowości Koziniec.
Pełna treść zawiadomienia: http://bip.zabkowiceslaskie.pl/tenders/content/2191

Zadanie pn.: „KOZINIEC droga dojazdowa do gruntów rolnych” dofinansowane decyzją Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, zgodnie z uchwałą nr XXXII/1055/17 z dnia 30 marca 2017 roku w sprawie udzielenia z budżetu Województwa Dolnośląskiego w 2017 roku pomocy finansowej w formie dotacji celowej jednostkom samorządu terytorialnego na finansowanie ochrony, rekultywacji i poprawy jakości gruntów rolnych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.