ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa dróg w Ząbkowicach Śląskich

17.07.2015
Powoli dobiegają końca prace przy ul. Staszica, która już jest przejezdna – obecnie prowadzone są prace wykończeniowe oraz kończone są chodniki. Rozpoczęły się także roboty na ul. Kusocińskiego oraz ulicach Jasnej i Świerkowej, gdzie ruch odbywa się wahadłowo. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

Inwestycja pn.: „Przebudowa ul. Jasnej i ul. Świerkowej, Gmina Ząbkowice Śląskie, powiat ząbkowicki, łączący drogę wojewódzką nr 385 i drogę powiatową 3174 D” współfinansowana jest w ramach NARODOWEGO PROGRAMU PRZEBUDOWY DRÓG LOKALNYCH- II ETAP BEZPIECZEŃSTWO- DOSTĘPNOŚĆ- ROZWÓJ ze środków budżetu państwa: 50% kosztów kwalifikowanych zadania.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.