ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa kanalizacji deszczowej na terenie miasta - przetarg na opracowanie dokumentacji budowy łącznika kanalizacji deszczowej na Osiedlu Kwiatowym

20.06.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej, kosztorysowej i przetargowej budowy łącznika kanalizacji deszczowej od kolektora kanalizacji deszczowej mieszczącego się na skrzyżowaniu ul. Kwiatowej i Fiołkowej o planowanym przebiegu ul. Fiołkową do sieci kanalizacji deszczowej biegnącej wzdłuż ul. Ziębickiej w Ząbkowicach Śląskich w ramach zadania pn.: Przebudowa kanalizacji deszczowej na terenie miasta Ząbkowice Śląskie.

 

Oferty należy składać w terminie do 26.06.2014 godzina 13:00, miejsce: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15, BOI parter.

 

Pełna treść ogłoszenia: http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2008/Z/2012/o3.docx

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.