ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa ul. Kusocińskiego - wybór wykonawcy

19.06.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu pisemnego nieograniczonego na robotę budowlaną o wartości poniżej 5.000.000 euro pn.: "przebudowa drogi wojewódzkiej nr 385 w obrębie miasta Ząbkowice Śląskie - Odcinek nr 3 - Etap II ulica Kusocińskiego o długości 250 mb oraz budowa przyłączy wodociągowego i kanalizacji sanitarnej dla basenu w ramach inwestycji pn. "Budowa basenu krytego w Ząbkowicach Śląskich" za najkorzystniejszą została uznana:

Oferta nr 2, złożona przez: 

Konsorcjum firm: 

Konsorcjant I:
Przedsiębiorstwo Wodno-Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o.
ul. Melioracyjna 3
57-200 Ząbkowice Śląskie

Konsorcjant II:
Zakład Inżynierii Sanitarnej "WINSAN"
Lech Walkiewicz, Zbigniew Warwarko Spółka jawna
ul. 3 Maja 8B
57-410 Ścinawka Średnia

 

 Uzasadanienie wyboru: 

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium ceny, kryterium termin realizacji zamówienia od dnia protokolarnego przekazania placu budowy oraz kryterium gwarancji na cały przedmiot zamówienia. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez "Przedsiębiorstwo Wodno-Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. ul. Melioracyjna 3; 57-200 Ząbkowice Śląskie, uznana została za najkorzystniejszą w kryterium oceny ofert spośród wszstkich ofert.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.