ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa ulicy Kościuszki w Ząbkowicach Śląskich – przetarg ogłoszony

30.08.2012
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza przetarg na realizację zadania pn. "Przebudowa ulicy Kościuszki w Ząbkowicach Śląskich".

Zakres zamówienia obejmuje: wykonanie kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami do podrynników, wykonanie nawierzchni drogi i chodników oraz oświetlenie uliczne.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 12.09.2012 godzina 12:00, miejsce: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, 57-200 Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15, BOI parter.

Pełna treść ogłoszenia: (TUTAJ).

Przebudowa ulicy Kościuszki jest inwestycją związaną nie tylko  z poprawą infrastruktury komunikacyjnej Ząbkowic, ale również jest jednym z elementów rewitalizacji centrum miasta. Aby proces zmiany wizerunku Ząbkowic Śląskich był skuteczny musi być realizowany w kilku równorzędnych zadaniach takich jak: rewitalizacja budynków, rewitalizacja Parku Miejskiego oraz wspomniana modernizacja infrastruktury drogowejmówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.