ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego z 80% bonifikatą

26.07.2013
Informujemy, że w Gminie Ząbkowice Śląskie udzielana jest 80 % bonifikata od opłaty za przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości.

Zgoda na udzielenie 80% bonifikaty od opłaty za przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości wyrażona jest w stosunku do:

a) osób fizycznych w przypadku nieruchomości zabudowanych budynkiem mieszkalnym lub przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową,
b) osób fizycznych i prawnych będących właścicielami lokali, których udział w nieruchomości wspólnej obejmuje prawo użytkowania wieczystego,
c) spółdzielni mieszkaniowych będących właścicielami budynków mieszkalnych lub garaży.
 
Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich pok. Nr 24, II piętro, a także pod numerem telefonu 74 81 65 324.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.