ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przetarg na budowę 24-rodzinnego budynku mieszkalnego w Ząbkowicach Śląskich – termin składania ofert: 17.08.2023 r.

02.08.2023
TBS Spółka z o. o. ogłosiła przetarg na roboty budowalne: budowę budynku mieszkalnego 24 - rodzinnego, dwuklatkowego – położonego w Ząbkowicach Śląskich na Osiedlu Letnim przy ul. Jasnej na terenie dz. geod. nr 3/12 obręb 0002 Osiedle Wschód.

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego (24 – rodzinnego), dwuklatkowego z podpiwniczeniem wraz z drogą dojazdową, miejscami parkingowymi, dojściami, placem pod kontenery na odpady oraz ogródkami przydomowymi. Budynek ma być wyposażony w dwie windy (przy każdej klatce) oraz fotowoltaikę – zgodnie z dokumentacją projektową załączoną do SWZ.

Termin składania ofert: 17 sierpnia 2023 r., godz. 10:00.
Miejsce składania ofert: Wykonawca składa OFERTĘ WYŁĄCZNIE za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://przetargielzbietykinal.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html w ZAKŁADCE NINIEJSZEGO POSTĘPOWANIA.
Termin otwarcia ofert: 17 sierpnia 2023 r., godz. 10:30.

Szczegóły zamówienia: TUTAJ

Zapraszamy do składania ofert.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.